FRAC - WCZYTUJĘ

KONTAKT

CENTRALA FRAC

FRAC Bis Sp. z o.o.
00-414 Warszawa 
ul. Orłowicza 8/6
NIP: 7010394240
REGON: 146860152

FRAC  S.A.
ul. Lwowska 6
35-959 Rzeszów
NIP: 6840009118

Godziny otwarcia biura:
Poniedziałek – Piątek: od 9:00 do 17:00
Sobota i Niedziela: Nieczynne

Dane Kontaktowe:
Tel. 17 717 1000
Fax: 17 717 1010
e-mail: sekretariat@frac.pl

FRAC Handel sp. z o.o. 
ul. Lwowska 6
35-959 Rzeszów
NIP: 5170361142
REGON: 180925830


DZIAŁ HANDLOWY

DYREKTOR HANDLOWY
Ewa Hałdaś
tel: (17) 717 10 43
ewa.haldas@frac.pl

DZIAŁ MIĘSO WĘDLINY:
tel: (17) 717 10 35
Łukasz Brudniak
lukasz.brudniak@frac.pl
Michał Wiethy
michal.wiethy@frac.pl
Grzegorz Mlaś
grzegorz.mlas@frac.pl
Daniel Radwan
daniel.radwan@frac.pl
Anna Świerkosz
anna.świerkosz@frac.pl
Damian Greluk
damian.greluk@frac.pl
Sylwester Rzepa
sylwester.rzepa@frac.pl

DZIAŁ OWOCE WARZYWA:
Rafał Duliban
kom: 662 059 601
rafal.duliban@frac.pl
Edyta Karwowska
edyta.karwowska@frac.pl
Przemysław Szalacha
przymyslaw.szalacha@frac.pl
Marzena Klęsk-Skowron
marzena.skowron@frac.pl
Anna Czarnik
anna.czarnik@frac.pl

DZIAŁ NABIAŁ:
tel: (17) 717 10 07
Sławomir Świgoń
slawomir.swigon@frac.pl
Anna Nowicka
anna.nowicka@frac.pl
Brygida Falger
brygida.falger@frac.pl
Maciej Szwajczewski
maciej.szwajczewski@frac.pl
Damian Kuśnierz
damian.kusnierz@frac.pl

DZIAŁ PIECZYWO:
Anna Czemarnik
anna.czemarnik@frac.pl
Magdalena Kozielec
magdalena.kozielec@frac.pl

DZIAŁ PRASA:
tel: (17) 717 10 38
Andrzej Raus
andrzej.raus@frac.pl

DZIAŁ SUCHY:
Beata Socha
tel:  (17) 717 10 39
beata.socha@frac.pl

ALKOHOLE:
tel: (17) 717 10 0
Paweł Bobola
pawel.bobola@frac.pl
Urszula Świder 
ula.swider@frac.pl
Paweł Rak
pawel.rak@frac.pl

ART. SYPKIE:
tel:  (17) 717 10 39
Ryszard Dziadura
ryszard.dziadura@frac.pl
Marcin Młynarz
marcin.mlynarz@frac.pl
Żaneta Kalita
zaneta.kalita@frac.pl

DZIAŁ SŁODYCZE:
tel:  (17) 717 10 39
Sylwia Kondrat
syliwa.kondrat@frac.pl

DZIAŁ NAPOJE:
tel:  (17) 717 10 39
Anna Bartoń
anna.barton@frac.pl

DZIAŁ CHEMIA-KOSMETYKI:
tel:  (17) 717 10 39
Joanna Płocica
joanna.plocica@frac.pl


DZIAŁ ADMINISTRACYJNY

Grzegorz Mika
grzegorz.mika@frac.pl


DZIAŁ NIERUCHOMOŚĆI

Artur Frąc
tel: (17) 717 10 04
nieruchomosci@frac.pl

Zbigniew Braja
zbigniew.braja@frac.pl

Elżbieta Dziadosz
elzbieta.dziadosz@frac.pl

Grzegorz Mika
grzegorz.mika@frac.pl


DZIAŁ INWESTYCJI

DYREKTOR DS. IWESTYCJI EKSPLOATACJI ADMINISTRACJI

Ryszard Mazur
tel: (17) 717 10 26
ryszard.mazur@frac.pl

Mateusz Turowski
tel: (17) 717 10 27
mateusz.turowski@frac.pl

Wojciech Kalita
tel: (17) 717 10 28
wojciech.kalita@frac.pl


DZIAŁ MARKETINGU

Natalia Święs
tel: (17) 717 10 38
natalia.swies@frac.pl

Natalia Żarkowska
natalia.zarkowska@frac.pl

Joanna Litwin
joanna.litwin@frac.pl

Łukasz Michalak
lukasz.michalak@frac.pl


KSIĘGOWOŚĆ

tel/fax: (17) 717 10 16
ksiegowosc@frac.pl 

KADRY

tel/fax: 17 717 10 24
kadry@frac.pl
 

BHP

tel.: (17) 717 10 30
bhp@frac.pl