FRAC - WCZYTUJĘ

O NAS

 

 

CO NA PRAWDĘ NAS WYRÓŻNIA?

Indywidualne podejście do naszych Klientów,  nieprzerwane zwiększanie standardów obsługi klienta, ciągłe poszerzanie asortymentu i dostosowywanie go do potrzeb Klientów, utrzymywanie jakości artykułów na najwyższym poziomie to jedne z bardzo wielu rzeczy, które wyróżniają nas na tle innych sklepów.

 

Na pewno to, że pracujemy dla Was-Klientów z pasją i zaangażowaniem, abyście w każdym sklepie FRAC znaleźli wszystko ,czego szukacie. Wasz komfort podczas robienia zakupów jest jednym z naszych głównych celów dlatego szerokie alejki i starannie przemyślany układ regałów mają zapewnić Wam swobodę podczas pobytu w sklepie oraz wygodę podczas przemieszczania się pomiędzy regałami.

 

 

DLACZEGO WŁAŚNIE FRAC ?

Ponieważ jako jedyni bardzo precyzyjnie śledzimy losy produktów, które oferujemy naszym Klientom. Dokładnie wiemy jakie produkty czekają na Was w ladach chłodniczych, na stoisku z pieczywem czy na regałach stoiska owocowo-warzywnego i jesteśmy pewni ich jakości. Liczymy się także ze zdaniem naszych Klientów i na podstawie ich uwag dostosowujemy standardy obsługi tak, aby komfort zakupów był na jak najwyższym poziomie.

 

 

FRAC Delikatesy to marka najwyższej świeżości, jakości i profesjonalnej obsługi. Oferta skierowana do naszych Klientów dobierana jest w taki sposób, aby zaspokoić najbardziej wyszukane potrzeby wszystkich konsumentów. Oferujemy produkty z najwyższej półki – zawsze świeże mięso, smaczne wędliny, zdrowe owoce i warzywa, ryby wędzone z najlepszej w Polsce wędzarni nad Bałtykiem, chrupiące pieczywo z piekarni najlepszych w regionie i z własnego wypieku, a także artykuły spożywcze wiodących producentów.

 

 

CEL, KTÓRY NAM PRZYŚWIECA

Mottem firmy jest: “PRACUJEMY DLA CIEBIE” i faktycznie tak jest, że wszystko co robimy w Delikatesach Frac, robimy z myślą o Klientach. Kolejnym atutem jest dbałość o szczegóły i ciągłe udoskonalanie oferty handlowej.

Przede wszystkim Świeżość

Wypracowany przez nas krótki łańcuch dostaw pozwala uniknąć zbyt długiego czasu transportu czy magazynowania towarów. Wszystkie artykuły świeże (mięso, wędliny, ryby) w przeciągu kilkunastu godzin od wyprodukowania są dostępne w ladach sklepowych dla naszych klientów.

 

Stworzyliśmy krótki łańcuch dostaw, dzięki czemu możesz doświadczyć w sklepie najświeższych produktów. Oferowane przez nas artykuły dostarczane są bezpośrednio od producentów i w przeciągu kilkunastu godzin trafiają na półki w sklepie. Takie rozwiązanie stwarza więcej korzyści dla lokalnych rolników, wykwalifikowanych rzemieślników i odpowiedzialnych rybaków.

 

“Wspaniałe jedzenie pochodzi od ludzi, którzy się znają”

Odkąd jesteśmy na rynku,  szukamy najlepszych partnerów z branży spożywczej. Jesteśmy w gospodarstwie, w sadzie, w spichlerzu, przy stole z naszymi dostawcami żywności. Z dumą nazywamy ich przyjaciółmi. Są partnerami, którzy podzielają nasze wartości, naszą pasję i naszą wizję, dzielimy się z nimi doświadczeniami i nieustannie poprawiamy warunki współpracy aby naszym klientom dostarczyć tylko soczyste i świeże owoce.

 

MAMY MIĘSO I WIEMY CO Z NIM ROBIĆ

 

Używamy całych tusz zwierzęcych – to dla nas ma sens ponieważ o rozbiorze mięsa myślimy kompleksowo: począwszy od hodowli, genetyki i diety czyli czynników,  które miały wpływ na to mięso, aż do tego, jak najlepiej przygotować każdy element tuszy dla Ciebie. Dzięki własnemu rozbiorowi, możemy stać przy każdym kawałku mięsa, które sprzedajemy i być pewni, że jest ono najlepszej jakości.

MY WĘDZIMY, MY PODAJEMY

 

Wędzona kiełbasa, szynka – to jedne z licznych produktów spożywczych, które w naszej wędzarni poddawane są tradycyjnej metodzie konserwacji − wędzeniu. Ta najstarsza forma konserwacji polega na suszeniu mięsa, ryb, serów czy owoców w dymie. Dym do wędzenia najczęściej pochodzi z drzew liściastych: buka, lipy, olchy, klonu, dębu, jałowca, czy owocowych: jabłoni, gruszy, śliwy.
To właśnie rodzaj drzewa nadaje charakterystyczny smak i kolor wędzonce. Wyroby wędzone w naszej wędzarni są zawsze pełne aromatu i smakują niepowtarzalnie.

CO W SŁOICZKU- TO NASZE

 

Wyroby sygnowane logotypem FRAC to tworzone z pieczołowicie wybranych kawałków mięsa, przyprawione tak jak lubisz słoiczki pełne smaku. Przypominające czasy dzieciństwa i domowe aromaty a to wszystko wydobyte z mięs najwyższej jakości. Wyroby FRAC przygotowane są w taki sposób aby dłużej były świeże i aby za każdym razem, po otwarciu wieczka cieszyły tym samym idealnym aromatem i smakiem.

WIEMY, SKĄD SPŁYWAJĄ NASZE RYBY

 

Wybór świeżych ryb jest dość trudnym zadaniem ponieważ tego typu produkty są bardzo wrażliwe na złe warunki transportu czy też przechowywania dlatego też w sklepach FRAC dostawa ryb odbywa się bezpośrednio od producenta co skraca czas w jakim wrażliwy produkt narażony jest na niekorzystne warunki magazynowania. Bardzo często odwiedzamy dostawców świeżych ryb i kontrolujemy źródło pochodzenia, jakość produktów oraz sposób ich przechowywania co daje nam pewność, że w sklepowej ladzie, na naszych klientów czekać będzie produkt najwyższej klasy.